ons 5 okt kl 1900 Grevinge - Undløse/Søndersted    6   -   1   
ons 5 okt kl 1900 Rørvig - Fårevejle    3   -   0   
ons 5 okt kl 1900 Kundby - OVERSIDER    -   -   -   
               
ons 13 okt kl 2900 Undløse/Søndersted - Rørvig   -    
ons 13 okt kl 2900 Fårevejle - Kundby    3   -   0   
ons 13 okt kl 2900 OVERSIDER - Grevinge    -   -   -   
               
ons d 26 okt kl 1900 Undløse/Søndersted - Fårevejle    2   -   2   
ons d 26 okt kl 1900 Grevinge - Kundby    3   -   2   
ons d 26 okt kl 1900 Rørvig - OVERSIDER    -   -   -   
               
ons d 2 nov kl 1900 Grevinge - Fårevejle    4   -   1   
ons d 2 nov kl 1900 Kundby - Rørvig    2   -   0   
Træningskamp. Tølløse - Undløse/Søndersted    4   -   1   
               
ons d 9 nov kl 1900 Fårevejle - OVERSIDER    -    -   -   
ons d 9 nov kl 1900 Undløse/Søndersted - Kundby   -    
ons d 9 nov kl 1900 Rørvig - Grevinge    1   -   2   
               
ons d 16 nov kl 1900 Undløse/Søndersted - Grevinge    0   -   7   
ons d 16 nov kl 1900 Fårevejle - Rørvig   -    
Træningskamp  OVERSIDER - Kundby    -   -   -   
               
ons d 7 dec kl 1900 Rørvig - Undløse/Søndersted   -    
ons d 23 nov kl 1900 Kundby - Fårevejle    0   -   3   
ons d 23 nov kl 1900 Grevinge - OVERSIDER    -   -   -   
               
ons d 30 nov kl 1900 Fårevejle - Undløse/Søndersted   -    
ons d 30 nov kl 1900 Kundby - Grevinge   -    
  OVERSIDER - Rørvig   -    
               
ons d 4 jan kl 1900 Fårevejle - Grevinge   -    
ons d 4 jan kl 1900 Rørvig - Kundby   -    
ons d 4 jan kl 1900 Undløse/Søndersted - OVERSIDER   -    
               
  OVERSIDER - Fårevejle   -    
ons d 11 jan kl 1900 Kundby - Undløse/Søndersted   -    
ons d 11 jan kl 1900 Grevinge - Rørvig   -    
               
ons d 18 jan kl 1900 Undløse/Søndersted - Grevinge   -    
ons d 18 jan kl 1900 Fårevejle - Rørvig   -    
  OVERSIDER - Kundby   -    
               
ons d 25 jan kl 1900 Rørvig - Undløse/Søndersted   -    
ons d 25 jan kl 1900 Kundby - Fårevejle   -    
ons d 25 jan kl 1900 Grevinge - OVERSIDER   -    
               
ons d 1 feb kl 1900 Fårevejle - Undløse/Søndersted   -    
ons d 1 feb kl 1900 Kundby - Grevinge   -    
  OVERSIDER - Rørvig   -    
               
ons d 8 feb kl 1900 Fårevejle - Grevinge   -    
ons d 8 feb kl 1900 Rørvig - Kundby   -    
ons d 8 feb kl 1900 Undløse/Søndersted - OVERSIDER   -    
               
  OVERSIDER - Fårevejle   -    
ons d 22 feb kl 1900 Kundby - Undløse/Søndersted   -    
ons d 22 feb kl 1900 Grevinge - Rørvig   -    
               
ons d 1 mar kl 1900 Grevinge - Undløse/Søndersted   -    
ons d 1 mar kl 1900 Rørvig - Fårevejle   -    
ons d 1 mar kl 1900 Kundby - OVERSIDER   -    
               
ons d 8 mar kl 1900 Undløse/Søndersted - Rørvig   -    
ons d 8 mar kl 1900 Fårevejle - Kundby   -    
  OVERSIDER - Grevinge   -    
               
ons d 15 mar kl 1900 Undløse/Søndersted - Fårevejle   -    
ons d 15 mar kl 1900 Grevinge - Kundby   -    
ons d 15 mar kl 1900 Rørvig - OVERSIDER   -    
               
ons d 22 mar kl 1900 Grevinge - Fårevejle   -    
ons d 22 mar kl 1900 Kundby - Rørvig   -    
  OVERSIDER - Undløse/Søndersted   -    
               
ons d 29 mar kl 1900 Fårevejle - OVERSIDER   -    
ons d 29 mar kl 1900 Undløse/Søndersted - Kundby   -    
ons d 29 mar kl 1900 Rørvig - Grevinge   -