ons d 6 apr kl 1900 Nykøbing  - Rørvig 2     1   -   1   
ons d 6 apr kl 1900 Grevinge - Rørvig 1     6   -   4   
man d 4 apr kl 1900 Hørve 2 - Svinninge 2     3   -   6   
ons d 6 apr kl 1900 Undløse - Kundby     1   -   8   
ons d 6 apr kl 1900 Undløse/Søndersted - OVERSIDDER     -   -   -   
               
man d 11 apr kl 1900 Rørvig 1 - Undløse     1   -   2   
man d 11 apr kl 1900 Svinninge 2 - Grevinge     3   -   8   
ons d 13 apr kl 1900 Kundby - Undløse/Søndersted     6   -   4   
ons d 13 apr kl 1900 Rørvig 2 - Hørve 2     0   -   4   
  OVERSIDDER - Nykøbing      -   -   -   
               
tirs d 19 apr kl 1900 Hørve 2 - OVERSIDDER     -   -   -   
ons d 20 apr kl 1900 Kundby - Rørvig 1     1   -   2   
ons d 20 apr kl 1900 Undløse - Svinninge 2     5   -   2   
ons d 20 apr kl 1900 Undløse/Søndersted - Nykøbing      2   -   8   
ons d 20 apr kl 1900 Grevinge - Rørig 2     2   -   1   
               
ons d 27 apr kl 1900 Undløse/Søndersted - Rørvig 1     0   -   8   
ons d 27 apr kl 1900 Rørvig 2 - Undløse     1   -   8   
ons d 27 apr kl 1900 Nykøbing  - Hørve 2     3   -   1   
ons d 27 apr kl 1900 Svinninge 2 - Kundby     5   -   3   
  OVERSIDDER - Grevinge     -   -   -   
               
man d 2 maj kl 1900 Rørvig 1 - Svinninge 2     9   -   2   
ons d 4 maj kl 1900 Kundby - Rørvig 2     2   -   1   
ons d 4 maj kl 1900 Undløse - OVERSIDDER     -   -   -   
ons d 4 maj kl 1900 Undløse/Søndersted - Hørve 2   -    
ons d 4 maj kl 1900 Grevinge - Nykøbing      4   -   6   
               
man d 9 maj kl 1900 Hørve 2 - Grevinge     3   -   1   
man d 9 maj kl 1900 Svinninge 2 - Undløse/Søndersted     1   -   2   
ons d 11 maj kl 1900 Undløse - Nykøbing     13   -   4   
ons d 11 maj kl 1900 Rørvig 2 - Rørvig 1     0   -   3   
  OVERSIDDER - Kundby     -   -   -   
               
man d 16 maj kl 1900 Svinninge 2 - Rørvig 2     4   -   0   
man d 16 maj kl 1900 Rørvig 1 - OVERSIDDER     -   -   -   
ons d 18 maj kl 1900 Undløse - Hørve 2      6   -   1   
ons d 10 aug kl 1900 Grevinge - Undløse/Søndersted   -    NY DATO
ons d 18 maj kl 1900 Kundby - Nykøbing      2   -   3   
               
man d 23 maj kl 1900 Hørve 2 - Kundby     5   -   2   
ons d 25 maj kl 1900 Nykøbing  - Rørvig 1     2   -   2   
ons d 25 maj kl 1900 Undløse/Søndersted - Rørvig 2     0   -   1   
ons d 25 maj kl 1900 Grevinge - Undløse     5   -   5   
  OVERSIDDER - Svinninge 2     -   -   -   
               
man d 30 maj kl 1900 Svinninge 2 - Nykøbing    -    
man d 30 maj kl 1900 Rørvig 1 - Hørve 2   -    
ons d 1 jun kl 1900 Undløse - Undløse/Søndersted   -    
ons d 1 jun kl 1900 Rørvig 2 - OVERSIDDER   -    
ons d 1 jun kl 1900 Kundby - Grevinge   -    
               
tirs d 7 jun kl 1900 Rørvig 1 - Grevinge   -   mandag d 6 juni er 2. pinsedag.
tirs d 7 jun kl 1900 Svinninge 2 - Hørve 2   -   mandag d 6 juni er 2. pinsedag.
ons d 8 jun kl 1900 Rørvig 2 - Nykøbing    -    
ons d 8 jun kl 1900 Kundby - Undløse   -    
  OVERSIDDER - Undløse/Søndersted   -    
               
man d 13 jun kl 1900 Hørve 2 - Rørvig 2   -    
ons d 15 jun kl 1900 Undløse/Søndersted - Kundby   -    
ons d 15 jun kl 1900 Undløse - Rørvig 1   -    
ons d 15 jun kl 1900 Grevinge - Svinninge 2   -    
ons d 15 jun kl 1900 Nykøbing  - OVERSIDDER   -    
               
man d 20 jun kl 1900 Rørvig 1 - Kundby   -    
man d 20 jun kl 1900 Hørve 2 - OVERSIDDER   -    
man d 20 jun kl 1900 Svinninge 2 - Undløse   -    
ons d 22 jun kl 1900 Nykøbing  - Undløse/Søndersted   -    
ons d 22 jun kl 1900 Rørvig 2 - Grevinge   -    
               
man d 8 aug kl 1900 Hørve 2 - Nykøbing    -    
man d 8 aug kl 1900 Rørvig 1 - Undløse/Søndersted   -    
ons d 10 aug kl 1900 Undløse - Rørvig 2   -    
ons d 10 aug kl 1900 Kundby - Svinninge 2   -    
ons d 10 aug kl 1900 Grevinge - OVERSIDDER   -    
               
man d 15 aug kl 1900 Svinninge 2 - Rørvig 1   -    
man d 15 aug kl 1900 Hørve 2 - Undløse/Søndersted   -    
ons d 17 aug kl 1900 Nykøbing  - Grevinge   -    
ons d 17 aug kl 1900 Rørvig 2 - Kundby   -    
  OVERSIDDER - Undløse   -    
               
man d 22 aug kl 1900 Rørvig 1 - Rørvig 2   -    
ons d 24 aug kl 1900 Grevinge - Hørve 2   -    
ons d 24 aug kl 1900 Nykøbing  - Undløse   -    
ons d 24 aug kl 1900 Undløse/Søndersted - Svinninge 2   -    
ons d 24 aug kl 1900 Kundby - OVERSIDDER   -    
               
man d 29 aug kl 1900 Hørve 2 - Undløse   -    
ons d 31 aug kl 1900 Undløse/Søndersted - Grevinge   -    
ons d 31 aug kl 1900 Rørvig 2 - Svinninge 2   -    
ons d 31 aug kl 1900 Nykøbing  - Kundby   -    
  OVERSIDDER - Rørvig 1   -    
               
man d 5 sep kl 1900 Svinninge 2 - OVERSIDDER   -    
man d 5 sep kl 1900 Rørvig 1 - Nykøbing    -    
ons d 7 sep kl 1900 Rørvig 2 - Undløse/Søndersted   -    
ons d 7 sep kl 1900 Undløse - Grevinge   -    
ons d 7 sep kl 1900 Kundby - Hørve 2   -    
               
man d 12 sep kl 1900 Hørve 2 - Rørvig 1   -    
ons d 14 sep kl 1900 Undløse/Søndersted - Undløse   -    
ons d 14 sep kl 1900 Grevinge - Kundby   -    
ons d 14 sep kl 1900 Nykøbing  - Svinninge 2   -    
  OVERSIDDER - Rørvig 2   -