tirs d 6 april kl 1900 Rørvig 1 - Grevinge       0   -   3  mandag d 5/4 er 2. påskedag
tirs d 6 april kl 1900 Undløse / Søndersted - Kundby      2   -   2  mandag d 5/4 er 2. påskedag
tirs d 6 april kl 1900 Hørve 2 - Oversidder      -   -   -   
tirs d 6 april kl 1900 Svinninge 2 - Fårevejle      3   -   7   
ons d 7 april kl 1900 Mørkøv - Undløse      3   -   5   
ons d 7 april kl 1900 HBI - Rørvig 2      3   -   2   
               
man d 12 april kl 1900 Undløse / Søndersted - HBI      1   -   2   
ons d 14 april kl 1900 Rørvig 2 - Mørkøv   -    
ons d 14 april kl 1900 Grevinge  - Svinninge 2      7   -   1   
ons d 14 april kl 1900 Fårevejle - Hørve 2      5   -   2   
ons d 14 april kl 1900 Undløse - Rørvig 1      0   -   1   
  Oversidder - Kundby      -   -   -   
               
man d 19 apr kl 1900 Svinninge 2 - Rørvig 1      0   -   9   
man d 19 apr kl 1900 Hørve 2 - Grevinge       1   -   5   
ons d 21 apr kl 1900 Rørvig 2 - Undløse      4   -   2   
ons d 21 apr kl 1900 Kundby - Fårevejle      1   -   4   
ons d 21 apr kl 1900 HBI - Oversidder      -   -   -   
ons d 21 apr kl 1900 Mørkøv - Undløse / Søndersted      3   -   2   
               
man d 26 apr kl 1900 Rørvig 1 - Hørve 2      3   -   0   
ons d 28 apr kl 1900 Undløse - Svinninge 2      5   -   2   
ons d 28 apr kl 1900 Fårevejle - HBI      3   -   1   
ons d 28 apr kl 1900 Grevinge  - Kundby      6   -   2   
ons d 28 apr kl 1900 Undløse / Søndersted - Rørvig 2      2   -   2   
  Oversidder - Mørkøv      -   -   -   
               
man d 3 maj kl 1900 Hørve 2 - Svinninge 2      2   -   0   
ons d 5 maj kl 1900 HBI - Grevinge       3   -   5   
ons d 5 maj kl 1900 Rørvig 2 - Oversidder      -   -   -   
ons d 5 maj kl 1900 Kundby - Rørvig 1      2   -   6   
ons d 5 maj kl 1900 Undløse / Søndersted - Undløse      0   -   4   
ons d 5 maj kl 1900 Mørkøv - Fårevejle      0   -   7   
               
man d 10 maj kl 1900 Rørvig 1 - HBI       1   -   1   
man d 10 maj kl 1900 Svinninge 2 - Kundby      3  -

  1 

 
ons d 12 maj kl 1900 Grevinge  - Mørkøv      6    -    2   
ons d 12 maj kl 1900 Undløse - Hørve 2      4   -   2   
ons d 12 maj kl 1900 Fårevejle - Rørvig 2    10   -   1   
  Oversidder - Undløse / Søndersted      -   -   -   
               
ons d 19 maj kl 1900 HBI - Svinninge 2      3   -   4   
ons d 19 maj kl 1900 Kundby - Hørve 2      1   -   3   
ons d 19 maj kl 1900 Undløse / Søndersted - Fårevejle      2   -   7   
ons d 19 maj kl 1900 Mørkøv - Rørvig 1      2   -   5   
ons d 19 maj kl 1900 Grevinge  - Rørvig 2      6   -   2   
  Oversidder - Undløse      -   -   -   
               
tirs d 25 maj kl 1900 Rørvig 1 - Rørvig 2      5   -   1  mandag d 24/5 er 2. pinsedag
tirs d 25 maj kl 1900 Svinninge 2 - Mørkøv      8   -   1  mandag d 24/5 er 2. pinsedag
tirs d 25 maj kl 1900 Hørve 2 - HBI      7   -   1  mandag d 24/5 er 2. pinsedag
ons d 26 maj kl 1900 Fårevejle - Oversidder      -   -   -   
ons d 26 maj kl 1900 Undløse - Kundby      7   -   2   
ons d 26 maj kl 1900 Grevinge  - Undløse / Søndersted      4   -   1   
               
ons d 2 jun kl 1900 HBI - Kundby      7   -   2   
ons d 2 jun kl 1900 Fårevejle - Undløse   -    
ons d 2 jun kl 1900 Rørvig 2 - Svinninge 2   -    
ons d 2 jun kl 1900 Mørkøv - Hørve 2      1   -   3   
ons d 2 jun kl 1900 Undløse / Søndersted - Rørvig 1   -    
  Oversidder - Grevinge       -   -   -   
               
man d 7 jun kl 1900 Svinninge 2 - Undløse / Søndersted      5   -   2   
man d 7 jun kl 1900 Hørve 2 - Rørvig 2      3   -   0   
man d 7 jun kl 1900 Rørvig 1 - Oversidder      -   -   -   
ons d 9 jun kl 1900 Kundby - Mørkøv   -    
ons d 9 jun kl 1900 HBI - Undløse      2   -   3   
ons d 9 jun kl 1900 Grevinge  - Fårevejle      3   -   5   
               
ons d 16 jun kl 1900 Fårevejle - Rørvig 1      2   -   4   
ons d 16 jun kl 1900 Undløse - Grevinge       3   -   1   
ons d 16 jun kl 1900 Kundby - Rørvig 2   -    
ons d 16 jun kl 1900 Undløse / Søndersted - Hørve 2   -    
ons d 16 jun kl 1900 Mørkøv - HBI   -    
  Oversidder - Svinninge 2   -    
               
ons d 23 jun kl 1900 Grevinge  - Rørvig 1   -    
ons d 23 jun kl 1900 Kundby - Undløse / Søndersted   -    
ons d 23 jun kl 1900 Fårevejle - Svinninge 2   -    
ons d 23 jun kl 1900 Undløse - Mørkøv   -    
ons d 23 jun kl 1900 Rørvig 2 - HBI   -    
  Oversidder - Hørve 2   -    
               
man d 28 jun kl 1900 Svinninge 2 - Grevinge    -    
man d 28 jun kl 1900 Hørve 2 - Fårevejle   -    
man d 28 jun kl 1900 Rørvig 1 - Undløse   -    
ons d 30 jun kl 1900 HBI - Undløse / Søndersted   -    
ons d 30 jun kl 1900 Mørkøv - Rørvig 2   -    
ons d 30 jun kl 1900 Kundby - Oversidder   -    
               
man d 9 aug kl 1900 Hørve 2 - Rørvig 1   -    
man d 9 aug kl 1900 Svinninge 2 - Undløse   -    
ons d 11 aug kl 1900 HBI - Fårevejle   -    
ons d 11 aug kl 1900 Mørkøv - Oversidder   -    
ons d 11 aug kl 1900 Kundby - Grevinge    -    
ons d 11 aug kl 1900 Rørvig 2 - Undløse / Søndersted   -    
               
man d 16 aug kl 1900 Svinninge 2 - Hørve 2   -    
man d 16 aug kl 1900 Rørvig 1 - Kundby   -    
ons d 18 aug kl 1900 Undløse - Undløse / Søndersted   -    
ons d 18 aug kl 1900 Fårevejle - Mørkøv   -    
ons d 18 aug kl 1900 Grevinge  - HBI   -    
  Oversidder - Rørvig 2   -    
               
man d 23 aug kl 1900 Hørve 2 - Undløse   -    
ons d 25 aug kl 1900 Rørvig 2 - Fårevejle   -    
ons d 25 aug kl 1900 HBI - Rørvig 1   -    
ons d 25 aug kl 1900 Undløse / Søndersted - Oversidder   -    
ons d 25 aug kl 1900 Kundby - Svinninge 2   -    
ons d 25 aug kl 1900 Mørkøv - Grevinge    -    
               
man d 30 aug kl 1900 Svinninge 2 - HBI   -    
man d 30 aug kl 1900 Hørve 2 - Kundby   -    
man d 30 aug kl 1900 Rørvig 1 - Mørkøv   -    
ons d 1 sep kl 1900 Undløse - Oversidder   -    
ons d 1 sep kl 1900 Fårevejle - Undløse / Søndersted   -    
ons d 1 sep kl 1900 Rørvig 2 - Grevinge    -    
               
ons d 8 sep kl 1900 Kundby - Undløse   -    
ons d 8 sep kl 1900 HBI - Hørve 2   -    
ons d 8 sep kl 1900 Rørvig 2 - Rørvig 1   -    
ons d 8 sep kl 1900 Mørkøv - Svinninge 2   -    
ons d 8 sep kl 1900 Undløse / Søndersted - Grevinge    -    
  Oversidder - Fårevejle   -    
               
man d 13 sep kl 1900 Hørve 2 - Mørkøv   -    
man d 13 sep kl 1900 Rørvig 1 - Undløse / Søndersted   -    
man d 13 sep kl 1900 Svinninge 2 - Rørvig 2   -    
ons d 15 sep kl 1900 Grevinge  - Oversidder   -    
ons d 15 sep kl 1900 Kundby - HBI   -    
ons d 15 sep kl 1900 Undløse - Fårevejle   -    
               
ons d 22 sep kl 1900 Undløse - HBI   -    
ons d 22 sep kl 1900 Rørvig 2 - Hørve 2   -    
ons d 22 sep kl 1900 Mørkøv - Kundby   -    
ons d 22 sep kl 1900 Undløse / Søndersted - Svinninge 2   -    
ons d 22 sep kl 1900 Fårevejle - Grevinge    -    
  Oversidder - Rørvig 1   -    
               
man d 27 sep kl 1900 Rørvig 1 - Fårevejle   -    
man d 27 sep kl 1900 Hørve 2 - Undløse / Søndersted   -    
man d 27 sep kl 1900 Svinninge 2 - Oversidder   -    
ons d 29 sep kl 1900 Rørvig 2 - Kundby   -    
ons d 29 sep kl 1900 Grevinge  - Undløse   -    
ons d 29 sep kl 1900 HBI - Mørkøv   -    
               
man d 4 okt kl 1900 Rørvig 1 - Svinninge 2   -    
ons d 6 okt kl 1900 Undløse / Søndersted - Mørkøv   -    
ons d 6 okt kl 1900 Grevinge  - Hørve 2   -    
ons d 6 okt kl 1900 Undløse - Rørvig 2   -    
ons d 6 okt kl 1900 Fårevejle - Kundby   -    
  Oversidder - HBI   -