ons d 21 okt kl 1830 Rørvig - Mørkøv   -    
ons d 21 okt kl 1900 Fårevejle - Holbæk     0   -    2   
ons d 21 okt kl 1900 Grevinge - Kundby   -    
ons d 21 okt kl 1900 Undløse / Søndersted - Nykøbing 2   -    
               
ons d 28 okt kl 1900 Mørkøv - Fårevejle   -    
ons d 28 okt kl 1900 Kundby - Undløse / Søndersted   -   Spilles i Undløse
ons d 28 okt kl 1930 Holbæk - Rørvig   -   Sportsbyen
ons d 28 okt kl 1900 Grevinge - Nykøbing 2   -    
               
ons d 4 nov kl 1830 Rørvig - Nykøbing 2   -    
ons d 4 nov kl 1900 Kundby - Fårevejle   -   Spilles i Fårevejle
ons d 4 nov kl 1900 Undløse / Søndersted - Holbæk   -    
ons d 4 nov kl 1900 Grevinge - Mørkøv   -    
               
ons d 11 nov kl 1830 Rørvig - Undløse / Søndersted   -    
ons d 11 nov kl 1900 Fårevejle - Grevinge   -    
ons d 11 nov kl 1900 Mørkøv - Nykøbing 2   -   Sportsbyen
ons d 11 nov kl 1930 Holbæk - Kundby   -    
               
???? Nykøbing 2 - Fårevejle   -    
ons d 18 nov kl 1930 Kundby - Rørvig   -   Spilles i Rørvig 
ons d 18 nov kl 1900 Grevinge - Undløse / Søndersted   -    
ons d 18 nov kl 1900 Mørkøv - Holbæk   -    
               
ons d 25 nov kl 1900 Undløse / Søndersted - Mørkøv   -    
ons d 25 nov kl 1900 Fårevejle - Rørvig   -    
ons d 25 nov kl 1900 Kundby - Nykøbing 2   -   Spilles i Nykøbing
ons d 25 nov kl 1930 Holbæk - Grevinge   -   Sportsbyen
               
tirs d 12 jan kl 1900 Nykøbing 2 - Holbæk   -    
ons d 13 jan kl 1830 Rørvig - Grevinge   -    
ons d 13 jan kl 1900 Mørkøv - Kundby   -    
ons d 13 jan kl 1900 Undløse / Søndersted - Fårevejle   -    
               
tirs d 19 jan kl 1900 Nykøbing 2 - Undløse / Søndersted   -    
ons d 20 jan kl 1900 Mørkøv - Rørvig   -    
ons d 20 jan kl 1930 Holbæk - Fårevejle   -   Sportsbyen
ons d 20 jan kl 1900 Kundby - Grevinge   -   Spilles i Grevinge
               
tirs d 26 jan kl 1900 Nykøbing 2 - Grevinge   -    
ons d 27 jan kl 1900 Fårevejle - Mørkøv   -    
ons d 27 jan kl 1900 Undløse / Søndersted - Kundby   -    
ons d 27 jan kl 1830 Rørvig - Holbæk   -    
               
tirs d 2 feb kl 1900 Nykøbing 2 - Rørvig   -    
ons d 3 feb kl 1900 Fårevejle - Kundby   -    
ons d 3 feb kl 1930 Holbæk - Undløse / Søndersted   -   Sportsbyen
ons d 3 feb kl 1900 Mørkøv - Grevinge   -    
               
tirs d 9 feb kl 1900 Nykøbing 2 - Mørkøv   -    
ons d 10 feb kl 1900 Undløse / Søndersted - Rørvig   -    
ons d 10 feb kl 1900 Grevinge - Fårevejle   -    
ons d 10 feb kl 1930 Kundby - Holbæk   -   Spilles i Sportsbyen
               
ons d 24 feb kl 1900 Fårevejle - Nykøbing 2   -    
ons d 24 feb kl 1900 Rørvig - Kundby   -    
ons d 24 feb kl 1900 Undløse / Søndersted - Grevinge   -    
ons d 24 feb kl 1930 Holbæk - Mørkøv   -   Sportsbyen
               
tirs d 2 mar kl 1900 Nykøbing 2 - Kundby   -    
ons d 3 mar kl 1900 Mørkøv - Undløse / Søndersted   -    
ons d 3 mar kl 1300 Rørvig - Fårevejle   -    
ons d 3 mar kl 1900 Grevinge - Holbæk   -    
               
ons d 10 mar kl 1930 Holbæk - Nykøbing 2   -   Sportsbyen
ons d 10 mar kl 1900 Grevinge - Rørvig   -    
ons d 10 mar kl 1900 Kundby - Mørkøv   -   Spilles i Mørkøv
ons d 10 mar kl 1900 Fårevejle - Undløse / Søndersted   -