man d 3 aug kl 1900 Undløse / Søndersted 2 - Rørvig 2    0   -   1   
ons d 5 aug kl 1900 Undløse - Svinninge 2    2   -   4   
ons d 5 aug kl 1900 Fårevejle - Nykøbing    1   -   1   
ons d 5 aug kl 1900 Mørkøv - Undløse / Søndersted 1    2   -   1   
ons d 5 aug kl 1900 SIF Holbæk - Kundby    9   -   5   
               
ons d 12 aug kl 1900 Undløse - SIF Holbæk    4   -   6   
ons d 12 aug kl 1900 Undløse / Søndersted 1 - Svinninge 2    3   -   4   
ons d 12 aug kl 1900 Nykøbing - Undløse / Søndersted 2    8   -   1   
ons d 12 aug kl 1900 Rørvig 2 - Mørkøv    4   -   0   
ons d 12 aug kl 1900 Kundby - Fårevejle    2   -   8   
               
man d 17 aug kl 1900 Undløse / Søndersted 2 - Kundby    7  -   5   
man d 17 aug kl 1900 Svinninge 2 - Rørvig 2    2   -   7   
tirs d 18 aug kl 1900 SIF Holbæk - Fårevejle    4   -   2   
ons d 7 okt kl 1900 Undløse - Undløse / Søndersted 1    4   -   2  NY DATO 
ons d 19 aug kl 1900 Mørkøv - Nykøbing    0   -   5   
               
ons d 26 aug kl 1900 Undløse / Søndersted 1 - SIF Holbæk    2   -   7   
ons d 26 aug kl 1900 Fårevejle - Undløse / Søndersted 2    9   -   0   
ons d 26 aug kl 1900 Nykøbing - Svinninge 2    3   -   0   
ons d 26 aug kl 1900 Rørvig 2 - Undløse    3   -   3   
ons d 26 aug kl 1900 Kundby - Mørkøv    4   -   3   
               
man d 31 aug kl 1900 Svinninge 2 - Kundby    3   -   0   
tors d 3 sep kl 1900 SIF Holbæk - Undløse / Søndersted 2    7   -   0   
ons d 2 sep kl 1900 Undløse / Søndersted 1 - Rørvig 2    1   -   2   
ons d 2 sep kl 1900 Undløse - Nykøbing    0   -   3   
ons d 2 sep kl 1900 Mørkøv - Fårevejle    4   -   3   
               
man d 7 sep kl 1900 Undløse / Søndersted 2 - Mørkøv    0   -   4   
ons d 9 sep kl 1900 Fårevejle - Svinninge 2    7   -   1   
ons d 9 sep kl 1900 Nykøbing - Undløse / Søndersted 1    8   -   1   
ons d 9 sep kl 1900 Rørvig 2 - SIF Holbæk    2   -   4   
ons d 9 sep kl 1900 Kundby - Undløse    2   -   4   
               
man d 14 sep kl 1900 Svinninge 2 - Undløse / Søndersted 2    3   -   4   
tors d 6 okt kl 1900 SIF Holbæk - Mørkøv   14  -   1   
ons d 16 sep kl 1900 Undløse / Søndersted 1 - Kundby   -    
ons d 16 sep kl 1900 Undløse - Fårevejle    1   -   5   
ons d 16 sep kl 1900 Rørvig 2 - Nykøbing    1   -   5   
               
man d 21 sep kl 1900 Undløse / Søndersted 2 - Undløse    1   -   6   
tirs d 22 sep kl 1900 SIF Holbæk - Nykøbing    4   -   3   
ons d 23 sep kl 1900 Fårevejle - Undløse / Søndersted 1    4   -   0   
ons d 23 sep kl 1900 Mørkøv - Svinninge 2    2   -     7   
ons d 23 sep kl 1900 Kundby - Rørvig 2    0   -   1   
               
man d 28 sep kl 1900 Svinninge 2 - SIF Holbæk    4   -   3   
ons d 30 sep kl 1900  Mørkøv - Undløse    7   -   5   
ons d 30 sep kl 1900  Undløse / Søndersted 1 - Undløse / Søndersted 2    0   -   3   
ons d 30 sep kl 1900  Nykøbing - Kundby    4   -   3   
ons d 30 sep kl 1900  Rørvig 2 - Fårevejle    4   -   4