man d 9 apr kl 1845 Svinninge 2 - OVERSIDDER - - -  
man d 9 apr kl 1845 Mørkøv - Tuse Næs   2 - 5  
ons d 11 apr kl 1845 Rørvig 2 - Holbæk   2  -  
ons d 11 apr kl 1800 Svinninge 1 - Undløse  12  -  
               
man d 16 apr kl 1900 Svinninge 2 - Svinninge 1   2  -  
tirs d 17 apr kl 1900 Tuse Næs - Rørvig 2    7  -  
ons d 18 apr kl 1830 Undløse - OVERSIDDER   -  -  
tors d 19 apr kl 1900 Holbæk - Mørkøv   2  -  
               
man d 23 apr kl 1900 Svinninge 2 - Tuse Næs   2  -  
ons d 25 apr kl 1830 Undløse - Holbæk   3  -  
ons d 25 apr kl 1900 Mørkøv - Svinninge 1  1 -  
  OVERSIDDER - Rørvig 2   -  -  
               
tors d 3 maj kl 1900 Tuse Næs - Svinninge 1   5  -  
ons d 2 maj kl 1900 Mørkøv - Undløse   2  -  
ons d 2 maj kl 1900 Rørvig 2 - Svinninge 2   2  -  
tors d 3 maj kl 1900 Holbæk - OVERSIDDER   -  -  
               
man d 7 maj kl 1900 Svinninge 2 - Undløse   4  -  
tirs d 8 maj kl 1900 Tuse Næs - Holbæk  10  -  
ons d 9 maj kl 1800 Svinninge 1 - Rørvig 2   -   UDSAT 
  OVERSIDDER - Mørkøv  -  -

- 

 
               
ons d 16 maj kl 1830 Undløse - Tuse Næs   1  -  
ons d 16 maj kl 1900 Rørvig 2 - Mørkøv   7  -  
ons d 16 maj kl 1800 Svinninge 1 - OVERSIDDER   -  -  
tors d 17 maj kl 1900 Holbæk - Svinninge 2    6  -  
               
tirs d 22 maj kl 1900 Tuse Næs - OVERSIDDER   -  -  
ons d 23 maj kl 1830 Undløse - Rørvig 2   1  -  
ons d 23 maj kl 1900 Mørkøv - Svinninge 2   3  -  
ons d 23 maj kl 1900 Svinninge 1 - Holbæk   0  -  
               
tirs d 29 maj kl 1900 Tuse Næs - Mørkøv   5  -  
ons d 30 maj kl 1830 Undløse - Svinninge 1   1  -  
tors d 31 maj kl 1900 Holbæk - Rørvig 2   1  -  
  OVERSIDDER - Svinninge 2   -  -  
               
ons d 6 jun kl 1900 Rørvig 2 - Tuse Næs   3  -  
ons d 6 jun kl 1900 Mørkøv - Holbæk   0  -  
ons d 6 jun kl 1800 Svinninge 1 - Svinninge 2   5  -  
  OVERSIDDER - Undløse -  
               
tirs d 12 jun kl 1900 Tuse Næs - Svinninge 2  11  -  
ons d 13 jun kl 1800 Svinninge 1 - Mørkøv   5  -  
ons d 13 jun kl 1900 Rørvig 2 - OVERSIDDER   -  -  
tors d 14 jun kl 1900 Holbæk - Undløse  12  -  
               
man d 18 jun kl 1900 Svinninge 2 - Rørvig 2   4  -  
ons d 20 jun kl 1830 Undløse - Mørkøv  3  -  
ons d 20 jun kl 1800 Svinninge 1 - Tuse Næs   3  -  
  OVERSIDDER - Holbæk   -  -  
               
ons d 15 aug kl 1830 Undløse - Svinninge 2   -    
ons d 15 aug kl 1900 Mørkøv - OVERSIDDER   -    
ons d 15 aug kl 1900 Rørvig 2 - Svinninge 1   -    
tors d 16 aug kl 1900 Holbæk - Tuse Næs   -    
               
man d 20 aug kl 1900 Svinninge 2 - Holbæk   -    
tors d 23 aug kl 1900 Tuse Næs - Undløse   -    
ons d 22 aug kl 1900 Mørkøv - Rørvig 2   -    
  OVERSIDDER - Svinninge 1   -    
               
man d 27 aug kl 1900 Svinninge 2 - Mørkøv   -    
ons d 29 aug kl 1900 Rørvig 2 - Undløse   -    
tors d 30 aug kl 1900 Holbæk - Svinninge 1   -    
  OVERSIDDER - Tuse Næs   -