mandag d 3 apr kl 1900 Jernløse - FK Odsherred -  
mandag d 3 apr kl 1900 Gislinge - OVERSIDDER
-  
onsdag d 5 apr kl 1900 Grevinge - Hørve -  
torsdag d 6 apr kl 1900 OVERSIDDER - Rørvig 1 -  
               
mandag d 10 apr kl 1845 Rørvig 1 - OVERSIDDER
-  
mandag d 10 apr kl 1900 Hørve - Jernløse -  
onsdag d 12 apr kl 1900 FK Odsherred - Grevinge -  
torsdag d 11 maj kl 1900 OVERSIDDER - Gislinge -  
               
tirsdag d 18 apr kl 1900 Jernløse - Gislinge -  
tirsdag d 18 apr kl 1900 Rørvig 1 - Grevinge -  
onsdag d 19 apr kl 1800 OVERSIDDER - Hørve - -  
torsdag d 20 apr kl 1900 OVERSIDDER - FK Odsherred -  
               
mandag d 24 apr kl 1900 Jernløse - OVERSIDDER - -  
mandag d 24 apr kl 1900 Hørve - Rørvig 1 -  
onsdag d 26 apr kl 1900 Grevinge - OVERSIDDER -  
onsdag d 26 apr kl 1900 FK Odsherred - Gislinge -  
               
mandag d 1 maj kl 1900 Rørvig 1 - Jernløse -  
mandag d 1 maj kl 1900 Gislinge - Grevinge -  
onsdag d 3 maj kl 1900 FK Odsherred - Hørve -  
torsdag d 4 maj kl 1900 OVERSIDDER - OVERSIDDER -  
               
mandag d 8 maj kl 1900 Rørvig 1 - Gislinge -  
mandag d 8 maj kl 1900 Hørve - OVERSIDDER -  
onsdag d 10 maj kl 1800 OVERSIDDER - FK Odsherred -  
onsdag d 10 maj kl 1900 Grevinge - Jernløse -  
               
mandag d 15 maj kl 1900 Jernløse - OVERSIDDER -  
mandag d 15 maj kl 1900 Gislinge - Hørve -  
onsdag d 17 maj kl 1900 FK Odsherred - Rørvig 1 -  
onsdag d 17 maj kl 1800 OVERSIDDER - Grevinge -  
               
mandag d 22 maj kl 1900 Hørve - Grevinge -  
mandag d 22 maj kl 1900 Rørvig 1 - OVERSIDDER -  
mandag d 22 maj kl 1900 FK Odsherred - Jernløse -  
onsdag d 24 maj kl 1800 OVERSIDDER - Gislinge - - -  
               
mandag d 29 maj kl 1900 Jernløse - Hørve -  
mandag d 29 maj kl 1900 Gislinge - OVERSIDDER -  
onsdag d 31 maj kl 1900 Grevinge - FK Odsherred -  
onsdag d 31 maj kl 1800 OVERSIDDER - Rørvig 1 -  
               
tirsdag d 6 jun kl 1900 Gislinge - Jernløse -  
tirsdag d 6 jun kl 1900 Hørve - OVERSIDDER -  
onsdag d 7 jun kl 1900 Grevinge - Rørvig 1 -  
onsdag d 7 jun kl 1900 FK Odsherred - OVERSIDDER -  
               
mandag d 12 jun kl 1900 Gislinge - FK Odsherred -  
mandag d 12 jun kl 1900 Rørvig 1 - Hørve -  
torsdag d 22 jun kl 1800 OVERSIDDER - Jernløse -  
torsdag d 15 jun kl 1900 OVERSIDDER - Grevinge -  
               
mandag d 7 aug kl 1900 Jernløse - Grevinge -  
mandag d 7 aug kl 1900 Rørvig 1 - Gislinge -  
onsdag d 9 aug kl 1900 FK Odsherred - OVERSIDDER -  
torsdag d 10 aug kl 1900 OVERSIDDER - Hørve -  
               
mandag d 14 aug kl 1900 Hørve - Gislinge -  
mandag d 14 aug kl 1900 Rørvig 1 - FK Odsherred -  
onsdag d 16 aug kl 1900 Grevinge - OVERSIDDER -  
torsdag d 17 aug kl 1900 OVERSIDDER - Jernløse -  
               
mandag d 21 aug kl 1900 Jernløse - FK Odsherred  7 -  
mandag d 21 aug kl 1900 Gislinge - OVERSIDDER - - -  
onsdag d 23 aug kl 1900 Grevinge - Hørve -  
torsdag d 24 aug kl 1900 OVERSIDDER - Rørvig 1 -  
               
mandag d 28 aug kl 1900 Rørvig 1 - OVERSIDDER - -  
mandag d 28 aug kl 1900 Hørve - Jernløse -  
onsdag d 30 aug kl 1900 FK Odsherred - Grevinge -  
torsdag d 31 aug kl 1900 OVERSIDDER - Gislinge -  
               
mandag d 4 sep kl 1900 Jernløse - Gislinge -  
mandag d 4 sep kl 1845 Rørvig 1 - Grevinge -  
onsdag d 6 sep kl 1800 OVERSIDDER - Hørve - - -  
torsdag d 7 sep kl 1900 OVERSIDDER - FK Odsherred -  
               
mandag d 11 sep kl 1900 Jernløse - OVERSIDDER - - -  
mandag d 11 sep kl 1900 Hørve - Rørvig 1 -  
onsdag d 13 sep kl 1900 Grevinge - OVERSIDDER -  
onsdag d 13 sep kl 1900 FK Odsherred - Gislinge -  
               
mandag d 18 sep kl 1900 Jernløse - Rørvig 1 -  
mandag d 18 sep kl 1900 Gislinge - Grevinge -  
onsdag d 20 sep kl 1900 FK Odsherred - Hørve -  
torsdag d 21 sep kl 1900 OVERSIDDER - OVERSIDDER - - -  
               
mandag d 25 sep kl 1900 Gislinge - Rørvig 1 -  
mandag d 25 sep kl 1900 Hørve - OVERSIDDER -  
onsdag d 27 sep kl 1800 OVERSIDDER - FK Odsherred - -  
onsdag d 27 sep kl 1900 Grevinge - Jernløse - UDSAT 
               
mandag d 2 okt kl 1900 Jernløse - OVERSIDDER -  
mandag d 2 okt kl 1900 Gislinge - Hørve -  
onsdag d 4 okt kl 1900 FK Odsherred - Rørvig 1 -  
onsdag d 4 okt kl 1800 OVERSIDDER - Grevinge - - -  
               
mandag d 9 okt kl 1715 Rørvig 1 - Jernløse -  
mandag d 9 okt kl 1900 Hørve - FK Odsherred -  
onsdag d 11 okt kl 1800 OVERSIDDER - OVERSIDDER - - -  
onsdag d 11 okt kl 1900 Grevinge - Gislinge -