mandag d 3 apr kl 1830 Føllenslev / Særslev 1 - Nykøbing - spilles i Nykøbing
onsdag d 5 apr kl 1830 Fårevejle - Tuse Næs -  
onsdag d 5 apr kl 1830 Rørvig 2 - OVERSIDDER -  
torsdag d 6 apr kl 1900 Mørkøv - Svinninge 2 -  
søndag d 9 apr kl 1100 Kundby - Holbæk -  
               
tirsdag d 11 apr kl 1900 Svinninge 2 - Rørvig 2 -  
tirsdag d 11 apr kl 1900 Tuse Næs - Kundby -  
onsdag d 12 apr kl 1900 Nykøbing - Fårevejle -  
onsdag d 12 apr kl 1900 Mørkøv - Holbæk -  
onsdag d 12 apr kl 1845 OVERSIDDER - Føllenslev / Særslev 1 -  
               
tirsdag d 18 apr kl 1900 Føllenslev / Særslev 1 - Fårevejle -  
onsdag d 19 apr kl 1900 Rørvig 2 - Holbæk -  
onsdag d 19 apr kl 1900 Nykøbing - Kundby -  
torsdag d 20 apr kl 1900 Mørkøv - Tuse Næs -  
torsdag d 27 apr kl 1900 OVERSIDDER - Svinninge 2 -  
               
tirsdag d 25 apr kl 1900 Tuse Næs - Rørvig 2 -  
tirsdag d 25 apr kl 1900 Svinninge 2 - Føllenslev / Særslev 1 -  
tirsdag d 25 apr kl 1900 Holbæk - OVERSIDDER - -  
onsdag d 26 apr kl 1900 Nykøbing - Mørkøv -  
onsdag d 26 apr kl 1900 Fårevejle - Kundby -  
               
mandag d 1 maj kl 1900 Føllenslev / Særslev 1 - Kundby -  
tirsdag d 2 maj kl 1900 Svinninge 2 - Holbæk -  
onsdag d 3 maj kl 1900 Fårevejle - Mørkøv -  
onsdag d 3 maj kl 1900 Rørvig 2 - Nykøbing -  
tirsdag d 20 jun kl 1900 OVERSIDDER - Tuse Næs -  
               
tirsdag d 9 maj kl 1900 Tuse Næs - Svinninge 2 -  
tirsdag d 9 maj kl 1900 Holbæk - Føllenslev / Særslev 1 -  
onsdag d 10 maj kl 1900 Nykøbing - OVERSIDDER -  
onsdag d 10 maj kl 1900 Fårevejle - Rørvig 2 -  
torsdag d 11 maj kl 1900 Mørkøv - Kundby -  
               
mandag d 15 maj kl 1900 Føllenslev / Særslev 1 - Mørkøv -  
tirsdag d 16 maj kl 1900 Holbæk - Tuse Næs -  
tirsdag d 16 maj kl 1900 Svinninge 2 - Nykøbing -  
onsdag d 17 maj kl 1900 Rørvig 2 - Kundby -  
torsdag d 18 maj kl 1900 OVERSIDDER - Fårevejle -  
               
mandag d 22 maj kl 1900 Føllenslev / Særslev 1 - Tuse Næs -  
onsdag d 24 maj kl 1900 Fårevejle - Svinninge 2 -  
onsdag d 24 maj kl 1900 Nykøbing - Holbæk -  
onsdag d 24 maj kl 1900 Mørkøv - Rørvig 2 -  
onsdag d 24 maj kl 1900 OVERSIDDER - Kundby -  
               
tirsdag d 30 maj kl 1900 Holbæk - Fårevejle -  
tirsdag d 30 maj kl 1900 Svinninge 2 - Kundby -  
tirsdag d 30 maj kl 1900 Tuse Næs - Nykøbing -  
onsdag d 31 maj kl 1900 Rørvig 2 - Føllenslev / Særslev 1 -  
torsdag d 1 jun kl 1900 OVERSIDDER - Mørkøv -  
               
tirsdag d 6 jun kl 1900 Svinninge 2 - Mørkøv -  
tirsdag d 6 jun kl 1900 Holbæk - Kundby -  
tirsdag d 6 jun kl 1900 Tuse Næs - Fårevejle - Aflyst pga. regn (2-1)  
onsdag d 7 jun kl 1900 Nykøbing - Føllenslev / Særslev 1 -  
torsdag d 8 jun kl 1900 OVERSIDDER - Rørvig 2 -  
               
mandag d 12 jun kl 1900 Føllenslev / Særslev 1 - OVERSIDDER -  
tirsdag d 13 jun kl 1900 Holbæk - Mørkøv -  
onsdag d 14 jun kl1900 Fårevejle - Nykøbing -  
onsdag d 14 jun kl1900 Rørvig 2 - Svinninge 2 10  -  
søndag d 18 jun kl 1100 Kundby - Tuse Næs -  
               
mandag d 7 aug kl 1900 Føllenslev / Særslev 1 - Svinninge 2 -  
onsdag d 9 aug kl1900 Rørvig 2 - Tuse Næs -  
torsdag d 10 aug kl 1900 OVERSIDDER - Holbæk -  -  
torsdag d 10 aug kl 1900 Mørkøv - Nykøbing -  
søndag d 13 aug kl1100 Kundby - Fårevejle -  UDSAT
               
mandag d 14 aug kl 1900 Føllenslev / Særslev 1 - Holbæk - 11   
tirsdag d 15 aug kl 1900 Svinninge 2 - Tuse Næs -  
onsdag d 16 aug kl 1900 Rørvig 2 - Fårevejle -  
torsdag d 17 aug kl 1900 OVERSIDDER - Nykøbing -  
søndag d 20 aug kl 1100 Kundby - Mørkøv -  
               
tirsdag d 22 aug kl 1900 Holbæk - Svinninge 2 -  
tirsdag d 22 aug kl 1900 Tuse Næs - OVERSIDDER -  
onsdag d 23 aug kl 1900 Nykøbing - Rørvig 2 -  
mandag d 28 aug kl 1900 Mørkøv - Fårevejle -  
søndag d 27 aug kl 1100 Kundby - Føllenslev / Særslev 1 - UDSAT 
               
tirsdag d 29 aug kl 1900 Tuse Næs - Holbæk -  
onsdag d 30 aug kl 1900 Fårevejle - OVERSIDDER -  
onsdag d 30 aug kl 1900 Nykøbing - Svinninge 2 -  
torsdag d 31 aug kl 1900 Mørkøv - Føllenslev / Særslev 1 -  
søndag d 3 sep kl 1100 Kundby - Rørvig 2   -   UDSAT 
               
tirsdag d 5 sep kl 1900 Svinninge 2 - Fårevejle -  
tirsdag d 5 sep kl 1845 Holbæk - Nykøbing -  
tirsdag d 5 sep kl 1900 Tuse Næs - Føllenslev / Særslev 1 -  
onsdag d 6 sep kl 1845 Rørvig 2 - Mørkøv -  
søndag d 10 sep kl 1100 Kundby - OVERSIDDER -  
               
mandag d 11 sep kl 1900 Føllenslev / Særslev 1 - Rørvig 2 -  
onsdag d 13 sep kl 1900 Fårevejle - Holbæk -  
onsdag d 13 sep kl 1900 Nykøbing - Tuse Næs -  
torsdag d 14 sep kl 1900 Mørkøv - OVERSIDDER -  
søndag d 17 sep kl 1100 Kundby - Svinninge 2   -    
               
tirsdag d 19 sep kl 1815 Holbæk - Rørvig 2 -  
tirsdag d 19 sep kl 1900 Svinninge 2 - OVERSIDDER -  
tirsdag d 19 sep kl 1900 Tuse Næs - Mørkøv -  
onsdag d 20 sep kl 1900 Fårevejle - Føllenslev / Særslev 1 -  
søndag d 24 sep kl 1100 Kundby - Nykøbing -